Ciao! Non fai ancora parte della nostra community? Iscriviti subito!
  • Login:

Benvenuto in Forum di Irlandando.

Per poter inviare messaggi devi essere iscritto. Se non lo hai ancora fatto ISCRIVITI SUBITO oppure, se hai gi un account, effettua il login.

Utente appena iscritto
    Iscritto da
    Jul 2018

Predefinito czy nie doradziłbyś mu coś powiedzieć

Dlaczego więc Jing Duoan, ktry rwnież robi zdjęcia z Erdoganem, cierpi na mniejszą krytykę niż Ozil?

Mustafa: Ponieważ reputacja zila jest jeszcze większa, nie degraduję Jing Duo'an, ale ma on tylko 27 drużyn narodowych, ludzie będą krytykować tylko Ronaldo, Messiego, Neymara lub zila, ponieważ Krytykowanie ich ma większy wpływ.

Zdjęcie: Ale Jing Duo Przeprasza air max 97 damskiepo raz pierwszy po wydarzeniu Jesteś agentem zila, czy nie doradziłbyś mu coś powiedzieć?

Mustafa: Przynajmniej mam
    nadzieję, że niemiecki Związek Piłki Nożnej może znaleźć rozwiązanie z Ozilem i Gondoanem, ale rzeczywistość jest taka, że każdy musi coś powiedzieć Duoan przeprasza po raz pierwszy, aby się chronić. zil postanowił milczeć, to nie jest dobre rozwiązanie.

Zdjęcie: Bierhoff powiedział kiedyś, że pźniej powinni zastanowić się, czy zrezygnować z zila z zawodw.

Mustafa: To żart, nike oreo w mojej opinii, on tylko się chroni, to bardzo zły dowcip, Loew zawsze była bardzo jasna, nigdy nie myślał o tym, żeby pozwolić Erziemu na sekundę. Seul i Jing Duoan zostali w domu, ale Bierhoff rzeczywiście to powiedział? Proszę ...

Zdjęcie: Czy chcesz, aby Niemiecki Związek Piłki Nożnej coś zrobił?

Mustafa: Powinni zrobić publiczny nike cortez ultra wywiad lub konferencję prasową zamiast rozmawiać o sobie nawzajem.To jest bardzo nieprofesjonalne i jestem bardzo rozczarowany.

Permessi di Scrittura

• Tu non puoi inviare nuove discussioni
  • Tu non puoi inviare risposte
  • Tu non puoi inviare allegati
  • Tu non puoi modificare i tuoi messaggi
  •